14 Fląder Festiwal i zabytkowy tramwaj

W dniach 16-17 czerwca br. (piątek, sobota) na brzeźnieńskiej plaży odbędzie się 14 Fląder Festiwal. Dzięki Spółce "Gdańskie Autobusy i Tramwaje" oraz Miastu Gdańsk w ramach wydarzenia, już po raz drugi z tej okazji kursował będzie zabytkowy tramwaj. Festiwalowym tramwajem będzie można dojechać bezpłatnie na koncerty i nie tylko (będą też przejażdżki po Brzeźnie).

 

Dla przypomnienia kilka słów o festiwalu: 

FLĄDER  FESTIWAL największy, plenerowy, niebiletowany festiwal polskiej muzyki niezależnej, alternatywnej na Wybrzeżu. Obecnie jedna z bardziej rozpoznawalnych imprez tego typu w kraju. Festiwal łączy wiele muzycznych gatunków, wypełnia zapotrzebowanie wielu słuchaczy w różnym wieku ze względu na różnorodność stylów i doświadczenie występujących artystów. A to, że odbywa się na plaży jest jego niewątpliwym atutem.

14 FLĄDER FESTIWAL odbędzie jak zwykle w tej samej ciekawej scenerii na plaży obok gdańskiego mola.

Trzy sceny na plaży:
I scena: plaża, wejście 51, II scena: Gruba Ryba, III scena: Bar 52, wejście 52,

Tegoroczni artyści i szczegółowy program festiwalu w załączonym obrazku (można powiększyć).

Tradycyjnie w zabytkowym tramwaju będzie można zastać naszych ludzi z "Inicjatywy Brzeźno", którzy podróżujących będą "częstowali" naklejkami "I <3 Brzeźno" oraz zakładkami "Wpadaj do Brzeźna o każdej porze!". Będzie można otrzymać także program festiwalu.

Szczegółowy rozkład jazdy tramwaju na piątek i sobotę na załączonych obrazkach (można powiększyć).

 

Obrazy dodatkowe: