12 Fląder Festiwal i 2 Present Performance

Zapraszamy serdecznie na 12 Fląder Festiwal, czyli koncerty niezależnych wykonawców na plaży w Brzeźnie. Festiwalowi po raz drugi towarzyszyć będzie Present Performance, organizowane przez Gdańską Galerię Miejską.  Inicjatywa Brzeźno jest partnerem tej wspólnej  imprezy. Wydarzenie odbędzie się w 26 i 27 czerwca br. (piątek, sobota).

Tylko w Brzeźnie, i tylko na Festiwalu Fląder w niezwykłej atmosferze można przeżyć wspaniałe chwile z muzyką i przyrodą. Festiwal to już tradycja. Cechą charakterystyczną brzeźnieńskiego festiwalu jest m.in. to, że można wystąpić tu tylko raz. Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Grupa Fląder reprezentowane przez Piotra Łatyszewa (Łatę). W tym roku będą dwie sceny: plaża, wejście nr 51 i scena molo, przy barze Gruba Ryba.

Festiwalowi muzycznemu towarzyszą pokazy sztuki preformance, których tematem przewodnim jest historia i przyszłość Brzeźna. Zamierzeniem jest propagowanie działań performatywnych w przestrzeni miejskiej, a także aktywizacja mieszkańców i turystów. Inicjatywa Brzeźno we współpracy z Grupą Fląder i Gdańską Galerią Miejską pragnie przypomnieć o potencjale Brzeźna. Stąd odbędzie się m.in. pokaz slideshow, czy też spacer po Brzeźnie z Dorotą Kuś.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia na załączonych ulotkach. Zapraszamy, przybywajcie!

Obrazy dodatkowe: